O nas słów kilka

Tworzymy i wspieramy inicjatywy pozwalające rozwijać się na nowym mediom, technologii i przedsiębiorczości.

#Startupy #WarmiaMazury :)

Więcej o informacji nas

Bądź na bieżąco
– informacje o wydarzeniach
– ciekawostki technologiczne i regionalne
– ogłoszenia o pracę


Nie częściej niż co 2 tygodnie.


 

Najbliższe spotkania:

01.06.2019 - Studenckie Dni Innowacji

12.06.2019 - Startup Fuckups #5

02.07.2019 - Startup Weekend Olsztyn WrapUp Party

Spotkania

Dodano: 29.08.14 | Autor: Marcin Wójcik

Zorganizowaliśmy ponad 90 spotkań w których uczestniczyło ponad 200 prelegentów z całej Polski. Byli wśród nich przedstawiciele największych Polskich serwisów internetowych takich jak Nasza-Klasa, Fotka.pl i Allegro, specjaliści z największych firm sektora IT takich jak Microsoft, IBM czy Novell, jak również przedstawicieli firm z naszego miasta i regionu: ZETO, 4Studio, NETTOM, GIAX, NNV i Gazeta Olsztyńska.

Co będzie się działo w 2014/2015 roku?

 

OLCAMP.TECH

 

Spotkania kierowane do pasjonatów technologii – studentów, pracowników i właścicieli firm z Wamii i Mazur tworzących oprogramowanie, opiekujacych się infrastrukturą i tworzących innowacyjne rozwiązania, którzy słuchając prelekcji zaproszonych gości mogą słuchać o nowinkach i ciekawych rozwiązaniach.

 

OLCAMP.Kreatywnie

 

Spotkania skupiające przedstawicieli firm należących do branż kreatywnych takich jak agencje reklamowe, interaktywne, oraz foto-video mające na celu wymianę poglądów i podnoszenie jakości oferowanych usług.

 

OpenCoffee (spotkania networkingowe)

 

Naszym zdaniem wymiana doświadczeń jest jednym z najważniejszych elementów budowania aktywnej społeczności. spotkania typu OpenCoffee, oraz aktywnie uczestniczymy w rozwoju Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu skupiającej przedsiębiorców z Olsztyna.

 

PHPers

 

Spotkania dla programistów PHP.

 

 

Pog(r)adajmy

 

Miłośnicy gier w jednym miejscu. Rozmowy i granie podczas jednego spotkania.

 

 

Olsztyńskie blogi

 

Spotkania olsztyńskiej blogosfery – wszystko, żeby się poznać, wymienić doświadczeniami, a także żeby razem zrobić coś fajnego.

 

 

Geek Girls Carrots

 

Geek Girls Carrots to społeczności kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami.

 

 

Aula Polska Olsztyn

 

Aula promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń.

 

 

OLCAMP.Biz

 

Spotkania dedykowane dla pracowników firm nie technologicznych z regionu w trakcie których zaproszeni goście dzielą się swoją wiedzą z zakresu marketingu, sprzedaży, pozyskiwania klientów, skalowania i rozwijania biznesu.